Logo Vios'38
LET OP! De mobiele variant van de website is nog in ontwikkeling.

27 maart Belgische Voetbaldag voor alle jeugdteams van VIOS ’38 en Toxandria.

[16/03] Gepubliceerd namens wintercie jeugd

Winterprogramma VIOS Belgisch voetbal 2021 poster – kopie

Spectaculaire Belgische jeugdvoetbaldag op sportpark VIOS ’38.

Op 27 maart gaan we weer een geweldige voetbaldag met onze jeugdafdeling beleven!

Het dak gaat er helemaal af op 27 maart. Dan gaan we samen met onze buren van Toxandria  namelijk een Belgische voetbaldag organiseren.

Wat is nou een Belgische voetbaldag zul je denken? Dat is net even wat anders dan anders… Spectaculaire spellen met een knipoog naar voetbal. Wat dacht je van bumper voetbal, van levend tafelvoetbal of van rokjesvoetbal? Of van voetbaldarts, voetbalsjoelen of speedsoccer? Dat wordt lachen, dat wordt superleuk! Want dat hebben jullie wel verdiend na al die maanden noodgedwongen thuis op de bank zitten omdat het weer geen trainen is en er geen wedstrijden zijn.

Het programma voor 27 maart op het sportpark van VIOS ’38 ziet er als volgt uit:
10.00 uur – 11:30 uur:  JO7
Voor de JO7 zijn er verschillende leuke spellen, gericht op voetbal.
9:30 uur – 12.00 uur: JO9, JO10, JO11
12:00 uur – 14:30 uur: JO13, JO15, MO15
14:30 uur – 17:00 uur: JO17, JO19

Voor de overige jeugd hebben we 4 verschillende spellen met wedstrijdvorm: bumper voetbal, levend tafelvoetbal, rokjesvoetbal en 5×5 voetbal. Dat wordt lachen, dat wordt vette lol!

Kom wel minimaal 15 minuten eerder ivm indeling groepen en uitleg spellen, Bvd.

Deze voetbaldag is in Beugen voor de jeugdafdelingen van VIOS ’38 en Toxandria gezamenlijk, dus alle jeugdteams van beide verenigingen zullen aanwezig zijn.

De organisatie van deze voetbaldag is in handen van de commissie Winteractviteiten van VIOS ’38.  Financieel wordt de dag mede mogelijk gemaakt door Toxandria, VIOS ‘38 en enkele sponsoren. Bedankt daarvoor.

Uiteraard zijn de corona-regels voor de sport ook 27 maart nog altijd van toepassing: ouders mogen niet op het sportpark (kiss en ride) en de kantine en kleedlokalen zijn gesloten. We gaan er natuurlijk vanuit dat al onze jeugdleden komen naar deze spectaculaire dag. Afmelden kan alleen via een e-mail naar de organisatie: wintervios38@hotmail.com of via een app naar Arno Beerkens 06-14302778. Zet er ook even bij in welk team je speelt.

Ontzettend veel plezier allemaal!

Wintercie VIOS ’38.

Winterprogramma-VIOS-Belgisch-voetbal-2021-poster-kopie.pdf