Logo Vios'38
LET OP! De mobiele variant van de website is nog in ontwikkeling.

Indeling voorjaarsreeks

[21/01] Gepubliceerd namens de Jeugdcommissie
12998160_1184869944878413_5558200895066544509_o_980x420_acf_cropped

De indeling van de voorjaarsreeks is bekend; het programma volgt z.s.m.

ST Estria/GVV’57/SCV’58 JO17-2 12:30
JVC Cuijk JO17-3 12:30
SIOL JO17-1 15:00
Heijen JO17-1G 13:00
Juliana Mill JO17-1 15:00
ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO17-2G 14:30
Hapse Boys JO17-1 14:30
VIOS’38 JO17-1 15:00
Vitesse’08 JO17-2 15:00
Gassel JO17-1 14:00
SJO Vianen Vooruit HBV JO17-1 13:30
SJO Vianen Vooruit HBV JO17-2 13:15

 

 

Boekel Sport JO15-4 13:00
UDI’19/CSU JO15-7 11:30
Olympia’18 JO15-3 13:00
DSV JO15-2G 11:15
V.V. Achates JO15-2 15:00
VIOS’38 JO15-1 14:30
Hapse Boys JO15-2 12:30
Venhorst JO15-2 13:00
ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO15-3G 12:30
SIOL JO15-3 13:00
ST Estria/GVV’57/SCV’58 JO15-3 14:30
SJO Vianen Vooruit HBV JO15-2 12:00

 

 

ST HRC’27/Stormvogels’28 JO13-1 12:00
ST Astrantia/SV Milsbeek JO13-1G 12:30
ST Elsendorp/Fiducia JO13-1 13:00
SIOL JO13-1 13:00
Heijen JO13-1 11:30
Toxandria JO13-1 12:00
De Zwaluw JO13-1 12:30
VIOS’38 JO13-1 13:30
ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO13-1 12:30
Vitesse’08 JO13-2 13:00
VIOS’38 JO13-2 12:00

 

 

 

Estria JO11-1 09:30
JVC Cuijk JO11-2 10:00
JVC Cuijk JO11-4 10:00
Olympia’18 JO11-3G 09:30
SIOL JO11-1G 10:45
RKOSV Achates JO11-1G 11:00
Juliana Mill JO11-2 10:45
VIOS’38 JO11-1 10:45
ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO11-1G 09:30
Hapse Boys JO11-1 09:30
Vitesse’08 JO11-3 09:00
SJO Vianen Vooruit HBV JO11-2 11:45

 

 

SV Milsbeek JO11-2 09:30
JVC Cuijk JO11-7G 10:00
De Zwaluw JO11-2G 10:30
V.V. Achates JO11-3 11:00
ST De Willy’s/SC. St. Hubert JO11-2 09:15
VIOS’38 JO11-2 09:45
Hapse Boys JO11-2 09:30
Vitesse’08 JO11-4 09:00
SIOL JO11-4G 10:45
Toxandria JO11-2 09:30
SIOL JO11-5G 10:45

 

 

SV Milsbeek JO9-2 09:30
JVC Cuijk JO9-2 09:00
JVC Cuijk JO9-3 09:00
JVC Cuijk JO9-4 09:00
SV Venray JO9-3 11:00
V.V. Achates JO9-2 09:00
V.V. Achates JO9-3 09:00
VIOS’38 JO9-1 09:45
Hapse Boys JO9-1G 09:30
ST SV United/BVV’27 JO9-2 09:00
Merselo JO9-1 09:00
SJO Vianen Vooruit HBV JO9-1 10:00

 

 

 

DSV JO9-2 10:00
Toxandria JO9-1 10:30
ST SSS’18/V.V. Holthees-Smakt JO9-2G 10:00
ST SSS’18/V.V. Holthees-Smakt JO9-3G 10:30
Montagnards JO9-2G 10:30
VIOS’38 JO9-2 09:30
Hapse Boys JO9-2G 09:30
Vitesse’08 JO9-4 11:00
ST HRC’27/Stormvogels’28 JO9-3G 10:00
VCA JO9-1 10:30
SJO Vianen Vooruit HBV JO9-2G 10:00

 

Volharding JO7-1/Volharding JO7-2G 09:00
Olympia’18 JO7-1/Olympia’18 JO7-2 08:45
Heijen JO7-1 10:00
DSV JO7-1/DSV JO7-2 11:00
Toxandria JO7-1 09:30
Montagnards JO7-1/Montagnards JO7-2 10:30
VIOS’38 JO7-1/VIOS’38 JO7-2 09:00
ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO7-1/JO7-2 09:30
Constantia JO7-1 09:00
Sambeek JO7-1 09:30
SJO Vianen Vooruit HBV JO7-1/JO7-2 09:30

 

JVC Cuijk MO15-1 11:30
VIOS’38 MO15-1 12:00
Constantia MO15-1 11:15
Hapse Boys MO15-1 12:30
ST SC. St. Hubert/De Willy’s MO15-2 11:15
SJO Vianen Vooruit HBV MO15-1 12:30

 

 

HVCH MO13-1 10:00
FC Uden MO13-1 11:30
SES MO13-1 11:00
VIOS’38 MO13-1 10:45
Achilles Reek MO13-1 09:00
Juliana Mill MO13-1 10:45
EVVC MO13-1 10:00
Boskant MO13-1 12:00
SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1 13:15
SJO Vianen Vooruit HBV MO13-2 11:45
Venhorst MO13-1 11:30