Logo Vios'38
LET OP! De mobiele variant van de website is nog in ontwikkeling.

Programma Jeugd

zaterdag 20 oktoberAanwezigAanvang
Volkel MO13-2VIOS'38 MO13-108:0009:00
2de ronde bekerwedstrijden
VIOS'38 JO9-2Estria/GVV'57/SCV'58 JO9-509:1509:45
ST Stormvogels'28/HRC'27 JO11-2G VIOS'38 JO11-109:0010:00
Rijden: Nathan en Harry
2de ronde bekerwedstrijden / in Siebengewald
Vitesse'08 JO13-1VIOS'38 JO13-109:0010:00
Rijden: Anouar en Joost
VIOS'38 JO15-2Achates JO15-112:1513:00
2de ronde bekerwedstrijden
zaterdag 27 oktoberAanwezigAanvang
SIOL JO7-1/2VIOS'38 JO7-1/208:0008:45
Rijden: Daan, Raf en Bradley
Venhorst JO9-1VIOS'38 JO9-109:1510:15
Rijden: Sam en Catoo
SJO Vianen Vooruit HBV JO9-3GVIOS'38 JO9-209:1510:00
Rijden: Jules en Jesse
in Vianen
Olympia'18 JO11-4VIOS'38 JO11-109:3010:15
Rijden: Sil en Ole
Vitesse'08 JO12-2VIOS'38 JO12-111:1512:00
Rijden: Jermaine en Stef
VIOS'38 MO13-1JVC Cuijk MO13-110:0010:45
VIOS'38 JO13-1Juliana Mill JO13-1G10:4511:30
Merselo JO15-1G JO15-8VIOS'38 JO15-211:0012:00
Rijden: Prithvi en Thijmen
SJO Vianen Vooruit HBV JO15-1VIOS'38 JO15-111:3012:30
Rijden: Jelle, Niels G. en Kai
in Beers
De Zwaluw/Achates MO17-1VIOS'38 MO17-112:3013:30
Rijden: per fiets
Deze wedstrijd komt te vervallen.
Venhorst JO19-1VIOS'38 JO19-113:1514:30
Rijden: Delano en Stijn
dinsdag 30 oktoberAanwezigAanvang
DAW Schaijk JO13-1VIOS'38 JO13-117:4519:00
Rijden: Senne en Daan
zaterdag 3 novemberAanwezigAanvang
VIOS'38 JO7-1/2Vitesse'08 JO7-1/208:3009:00
VIOS'38 JO9-1HRC'27/Stormvogels'28 JO9-109:0009:30
VIOS'38 JO11-1Constantia JO11-209:4510:15
VIOS'38 JO12-1Sambeek JO11-110:0010:30
Volharding MO13-1VIOS'38 MO13-110:3011:30
Rijden: Lotte, Maud en Prandjal
Olympia'18 JO13-1VIOS'38 JO13-111:4512:45
Rijden: per fiets
VIOS'38 JO15-2Stormvogels/HRC'27 JO15-1G12:1513:00
VIOS'38 JO15-1Olympia'18 JO15-313:4514:30
VIOS'38 JO19-1Venray JO19-314:1515:00
VIOS'38 MO17-1Estris/GVV'57/SCV'58 MO17-111:1512:00
dinsdag 6 novemberAanwezigAanvang
Toxandria JO15-1VIOS'38 JO15-118:3019:30
zaterdag 10 novemberAanwezigAanvang
DSV JO9-1VIOS'38 JO9-108:1509:00
Rijden: Jens en Kaj
VIOS'38 JO9-2Toxandria JO9-209:1509:45
VIOS'38 JO11-1SV DWSH'18 JO11-109:4510:15
VIOS'38 JO12-1SV DWSH'18 JO12-110:0010:30
VIOS'38 MO13-1Juliana Mill MO13-110:0010:45
VIOS'18 JO13-1DAW Schaijk JO13-110:4511:30
VIOS'38 JO15-2SV Venray JO15-712:1513:00
VIOS'38 MO17-1SV DWSH'18 MO17-111:1512:00
VIOS'38 JO19-1Olympia'18 JO19-214:1515:00
zaterdag 17 novemberAanwezigAanvang
Achates JO7-1/2VIOS'38 JO7-1/208:1509:00
Rijden: Rein, Nick en Saar
VIOS'38 JO9-1Heijen JO9-1G09:0009:30
De Zwaluw JO9-2VIOS'38 JO9-208:4509:30
Rijden: Tommy en Daan
Juliana Mill JO11-2VIOS'38 JO11-110:0010:45
Rijden: Luuk en Benno
Venray JO12-2VIOS'38 JO12-108:0008:45
Rijden: Harmen en Dave
SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1VIOS'38 MO13-111:0012:00
Rijden: Jody, Floor en Michelle
in Beers
Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-1VIOS'38 JO13-110:0011:00
Rijden: Tom en Auke
in Escharen
Sambeek/Volharding JO15-4VIOS'38 JO15-212:0013:00
Rijden: per fiets
in Sambeek
Hapse Boys JO15-1GVIOS'38 JO15-111:3012:30
Rijden: Kevin, Jimmy en Giel
FC de Rakt MO17-1VIOS'38 MO17-113:3015:00
Rijden: Lotte, Luca, Noor en Anna
Hapse Boys JO19-2VIOS'38 JO19-113:3014:30
Rijden: Gijs en Rutger
zaterdag 24 novemberAanwezigAanvang
VIOS'38 JO7-1/2Astrantia JO7-108:3009:00
VIOS'38 JO9-1SJO Vianen Vooruit HBV JO9-109:0009:30
VIOS'38 JO9-2SIOL JO9-209:1509:45
VIOS'38 JO11-1Festilent JO11-209:4510:15
VIOS'38 JO12-1Montagnards JO12-110:0010:30
VIOS'38 MO13-1SJO Vianen Vooruit HBV MO13-210:0010:45
VIOS'38 JO13-1Vitesse'08 JO13-110:4511:30
VIOS'38 JO15-2Vitesse'08 JO15-312:1513:00
VIOS'38 JO15-1SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO15-113:4514:30
VIOS'38 MO17-1Achilles Reek MO17-111:1512:00
zaterdag 1 decemberAanwezigAanvang
JVC Cuijk JO7-1/2VIOS'38 JO7-1/208:4509:00
Rijden: Martijn, Daan en Lars
JVC Cuijk JO9-2VIOS'38 JO9-108:1509:00
Rijden: Lucas en Sam
Juliana Mill JO9-3GVIOS'38 JO9-208:0008:45
Rijden: Mandy en Kai
Odiliapeel JO11-1VIOS'38 JO11-110:0011:00
Rijden: Harry en Frej
SV Milsbeek JO12-1VIOS'38 JO12-109:1510:00
Rijden: Ayoub en Maykel
Juliana Mill JO13-1GVIOS'38 JO13-112:1513:15
Rijden: Lukas en Stije
DSV JO15-2GVIOS'38 JO15-210:1511:15
Rijden: Sem en Dirk
Astrantia/SV Milsbeek JO15-2VIOS'38 JO15-112:0013:00
Rijden: Luuk, Matthias en Niels B.
in Middelaar
JVC Cuijk JO19-2VIOS'38 JO19-114:0015:00
Rijden: Jona en Kato
DSV MO17-1VIOS'38 MO17-113:3014:30
Rijden: Sanne, Emma, Indy en Michelle
JVC Cuijk MO13-1VIOS'38 MO13-109:0010:00
Rijden: Prandjal, Wies en Lotte
zaterdag 8 decemberAanwezigAanvang
VIOS'38 JO9-1SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO9-109:0009:30
VIOS'38 JO9-2Achates JO9-209:1509:45
VIOS'38 JO11-1Achates JO11-209:4510:15
VIOS'38 JO12-1Boekel Sport JO12-210:0010:30
VIOS'38 JO15-1Montagnards JO15-2G13:4514:30
VIOS'38 MO17-1SV Venray MO17-111:1512:00
VIOS'38 JO19-1De Zwaluw JO19-114:1515:00
zaterdag 15 decemberAanwezigAanvang
Volkel MO17-1VIOS'38 MO17-111:4513:00
Rijden: Sanne, Emma, Indy en Liane