Logo Vios'38
LET OP! De mobiele variant van de website is nog in ontwikkeling.

Programma Jeugd

zaterdag 23 februariAanwezigAanvang
Hapse Boys JO7-1/2VIOS'38 JO7-1/210:1511:00
Rijden: Nick, Bradley en Saar
SJO Vianen Vooruit HBV JO9-3GVIOS'38 JO9-208:1509:00
Rijden: Tommy en Jesse
in Vianen
Estria/GVV'57/SCV'58 JO9-2VIOS'38 JO9-108:3009:30
Rijden: Daan en Lucas
in Escharen
Boekel Sport JO11-2GVIOS'38 JO11-109:3010:30
Rijden: Harry en Benno
Boekel Sport JO12-2VIOS'38 JO12-110:4511:45
Rijden: Jermaine en Stef
Achates JO13-1GVIOS'38 JO13-111:0012:00
Rijden: Anouar, Daan, Joost en Maik
SJO Vianen Vooruit HBV MO15-1VIOS'38 MO15-111:3012:30
Rijden: Maud K., Lotte C., Pascalle en Emma
in Vianen
SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO15-2VIOS'38 JO15-213:0014:00
Rijden: Geert en Sicco
in Stevensbeek
SES JO15-2VIOS'38 JO15-112:0013:00
Rijden: Moufid, Dennis en Jimmy
Volkel JO19-2VIOS'38 JO19-111:4513:00
Rijden: Mick en Lucas
zaterdag 16 maartAanwezigAanvang
VIOS'38 JO7-1/2DSV JO7-308:3009:00
VIOS'38 JO9-1Montagnards JO9-108:4509:15
VIOS'39 JO9-2De Zwaluw JO9-209:1509:45
VIOS'38 JO11-1Herpinia/OKSV JO11-109:4510:15
VIOS'38 JO12-1SV Venray JO12-210:0010:30
Deze wedstrijd komt te vervallen.
VIOS'38 JO13-1Juliana Mill JO13-1G10:4511:30
VIOS'38 MO15-1constantia MO15-111:1512:00
VIOS'38 JO15-1Hapse Boys/De Zwaluw JO15-112:4513:30
VIOS'38 JO15-2SSS'18/Holthees-smakt JO15-213:4514:30
VIOS'38 JO19-1Gassel JO19-114:0015:00
zaterdag 23 maartAanwezigAanvang
SIOL JO7-1VIOS'38 JO7-1/208:0008:30
Rijden: Daan, Lars en Rein
SV DWSH'18 JO9-1VIOS'38 JO9-208:3009:15
Rijden: Kai en Mandy
in St. Hubert
HRC'27/Stormvogels'28 JO9-1VIOS'38 JO9-109:1510:00
Rijden: Sam en Kaj
in Afferden
JVC Cuijk JO11-2VIOS'38 JO11-109:1510:00
Rijden: Luuk en Frej
Gemert JO12-3VIOS'38 JO12-112:0011:00
Rijden: Lauri en Vic
HRC'27/Stormvogels'28 JO13-1VIOS'38 JO13-111:3012:30
Rijden: Tom, Auke, Stije en Jesse
in Afferden
JVC Cuijk MO15-1VIOS'38 MO15-110:3011:30
Rijden: Sanne, Jody, Prandjal en Lotte V.
Merselo JO15-1GVIOS'38 JO15-210:4512:00
Rijden: Yannick en Prithvi
SV DWSH'18 JO15-1VIOS'38 JO15-113:0014:00
Rijden: Jelle, Niels en Kai
in St. Hubert
VCO JO19-1VIOS'38 JO19-113:4515:00
Rijden: Ronnie en Kevin
zaterdag 6 aprilAanwezigAanvang
VIOS'38 JO7-1/2Milsbeek JO7-108:3009:00
VIOS'38 JO9-1DSV JO9-108:4509:15
VIOS'38 JO9-2Toxandria JO9-109:1509:45
VIOS'38 JO11-1Venhorst JO11-109:4510:15
VIOS'38 JO13-1SDDL/Ravenstein JO13-110:4511:30
VIOS'38 MO15-1Volkel MO15-111:1512:00
VIOS'38 JO15-1Heijen JO15-1G12:4513:30
VIOS'38 JO15-2DSV JO15-2G13:4514:30
VIOS'38 JO19-1Gemert JO19-314:1515:00
zaterdag 13 aprilAanwezigAanvang
Toxandria JO7-1VIOS'38 JO7-1/208:4509:30
Rijden: Nick, Martijn en Raf
Toxandria JO9-2VIOS'38 JO9-208:4509:30
Rijden: Daniëlle en Stephan
SSS'18/Holthees-Smakt JO9-2GVIOS'38 JO9-109:1510:00
Rijden: Jeremiah en Catoo
in Overloon
Toxandria JO11-1GVIOS'38 JO11-110:1511:00
Rijden: Nathan en Stijn
SV Venray JO12-3VIOS'38 JO12-112:1513:15
Rijden: Ayoub en Maykel
Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-1VIOS'38 JO13-110:0011:00
Rijden: Melvin, Lukas, Jens en Senne
in Escharen
Festilent MO15-1VIOS'38 MO15-111:4513:00
Rijden: Chelle, Floor, Michelle B. en Maud J.
Constantia/Menos JO15-2VIOS'38 JO15-212:0013:00
Rijden: Jop en Mels
in Wanroy
Juliana Mill JO15-1VIOS'38 JO15-112:1513:15
Rijden: Giel, Niels B. en
Juliana Mill JO19-2VIOS'38 JO19-114:3015:30
Rijden: Sem en Eise
zaterdag 4 meiAanwezigAanvang
Vitesse'08 JO7-1/2VIOS'38 JO7-1/209:1510:00
Rijden: Daan, Saar en Gudo
SV Milsbeek JO9-3VIOS'38 JO9-209:1510:00
Sambeek JO9-1VIOS'38 JO9-108:4509:30
DSV JO11-1VIOS'38 JO11-109:4510:30
Rijden: Ole en Sem
Constantia/Menos JO12-2VIOS'38 JO12-108:1509:00
Rijden: Harmen en Dave
in Wanroy
Festilent JO13-1GVIOS'38 JO13-109:4511:00
Rijden: Maik, Joost, Anouar en Daan
Juliana Mill MO15-1VIOS'38 MO15-112:1513:15
Rijden: Liane, Deli, Lotte C. en Maud K.
SV Venray JO15-4VIOS'38 JO15-208:3009:30
Rijden: Jesse en Dirk
SJO Vianen Vooruit HBV JO15-1VIOS'38 JO15-111:3012:30
Rijden: Moufid, Dennis en Matthias
in Vianen
zaterdag 11 meiAanwezigAanvang
VIOS'38 JO7-1/2De Zwaluw JO7-1/208:3009:00
VIOS'38 JO9-1SIOL JO9-2G08:4509:15
VIOS'38 JO9-2SIOL JO9-309:1509:45
VIOS'38 JO11-1JVC Cuijk JO11-309:4510:15
VIOS'38 JO12-1SV DWSH'18 JO12-110:0010:30
VIOS'38 JO13-1Vitesse'08 JO13-110:4511:30
VIOS'38 MO15-1Achates/De Zwaluw MO15-111:1512:00
VIOS'38 JO15-1DSV JO15-112:4513:30
VIOS'38 JO15-2Olympia'18 JO15-313:4514:30
VIOS'38 JO19-1JVC Cuijk JO19-214:1515:00
zaterdag 18 meiAanwezigAanvang
JVC Cuijk JO7-1/2VIOS'38 JO7-1/208:1509:00
Rijden: Nick, Rein en Bradley
Achates JO9-2VIOS'38 JO9-208:1509:00
Volharding JO9-2VIOS'38 JO9-108:1509:00
Olympia'18 11-2GVIOS'38 JO11-109:3010:15
Rijden: Benno en Harry
Leunen JO12-1GVIOS'38 JO12-110:3011:30
Rijden: Jermaine en Stef
Olympia'18 JO13-1VIOS'38 JO13-111:4512:45
Rijden: per fiets
Olympia'18 MO15-1VIOS'38 MO15-112:0013:00
Rijden: per fiets
De Zwaluw JO15-3VIOS'38 JO15-211:0012:00
Rijden: per fiets
JVC Cuijk JO15-2VIOS'38 JO15-112:0013:00
Rijden: Jelle, Kai en Niels G.
Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-1VIOS'38 JO19-113:3014:30
Rijden: Gijs en Rutger
in Oploo
zaterdag 25 meiAanwezigAanvang
VIOS'38 JO7-1/2Astrantia/SV Milsbeek JO7-108:3009:00
VIOS'38 JO9-1Heijen JO9-1G08:4509:15
VIOS'38 JO9-2DSV JO9-209:1509:45
VIOS'38 JO11-1Constantia/Menos JO11-1G09:4510:15
VIOS'38 JO12-1Astrantia/SV Milsbeek JO12-110:0010:30
VIOS'38 JO13-1Volkel JO13-1G10:4511:30
VIOS'38 MO15-1SES MO15-111:1512:00
VIOS'38 JO15-1Odiliapeel/Braks JO15-112:4513:30
VIOS'38 JO15-2Sambeek/Volharding JO15-413:4515:40
VIOS'38 JO19-1SDDL/Ravenstein JO19-114:1515:00