•  

    Zaterdag 3 juni

    Hiervoor nodigen we alle jeugdspelers, ouders van spelers, trainers en leiders van Vios’38/Toxandria uit.

    Programma:

    11.00 uur       Spelers, ouders en leiders/trainers aanwezig op sportpark De Slatert.
    11.25 uur       Gezamenlijke warming-up.
    11.45 uur       Aanvang wedstrijden.
                         Tussendoor penalty’s schieten door ouders en alle spelers.
    16.30 uur       Bekendmaking spelers van het jaar, prijsuitreiking en afsluiting seizoen 2022-2023

     

    Spelers die verhinderd zijn (in principe is iedereen aanwezig), dienen zich zo spoedig mogelijk af te melden bij de leiders van het eigen team. Leiders/trainers die die dag echt niet aanwezig kunnen zijn, graag even doorgeven aan Jeroen Visscher jeroenvisscher74@gmail.com

    We gaan weer in 3 poules spelen. Poule 1 bestaat uit vier teams van de oudste jeugd. Deze spelen aan het einde van de dag op groot veld ook nog een wedstrijd tegen een ouderteam. Poule 2 bestaat uit drie teams van de jeugd van de middelste leeftijden en een ouderteam. Poule 3 bestaat uit de jongste jeugd en een ouderteam. De definitieve indeling wordt ’s ochtends op 3 juni bekendgemaakt. De JO7-spelers en hun ouders hebben een apart programma; dit start om 13.30 uur en duurt ongeveer tot 16.00 uur.

    Moeders en vaders die mee willen voetballen, graag even opgeven bij Marco Groot en Laura Assink, zodat we ongeveer weten hoeveel ouders er meespelen. Dit opgeven kan door een appje te sturen naar:

    Marco Groot: 06-54900136

    Laura Assink: 06-23968819

  • > Uitnodiging Mix Toernooi 2023