Home
Clubinfo
Club van 50
Geschiedenis
Clubman/-vrouw van het Jaar
Ereleden
Informatieblad VIOS’38 jeugd
Organisaties & Commissies
Over VIOS'38
Privacyverklaring VIOS'38
Sportpark de Slatert
Vertrouwenspersoon
Teams
Senioren
1
2
3
35+
Junioren
MO20-1
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO15-2
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO11-1
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
Programma
Senioren
Junioren
Pupillen
Uitslagen
Senioren
Junioren
Pupillen
Contact
Webshop
Home
Clubinfo
+
Club van 50
Geschiedenis
+
Geschiedenis
Clubman/-vrouw van het Jaar
Ereleden
Informatieblad VIOS’38 jeugd
Organisaties & Commissies
Over VIOS'38
+
Over VIOS'38
Privacyverklaring VIOS'38
Sportpark de Slatert
Vertrouwenspersoon
Teams
+
Senioren
+
1
2
3
35+
Junioren
+
MO20-1
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO15-2
Pupillen
+
JO13-1
JO13-2
JO11-1
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
Programma
+
Senioren
Junioren
Pupillen
Uitslagen
+
Senioren
Junioren
Pupillen
Contact
Webshop
Programma junioren
Datum
Thuisteam
Uitteam
Vertrektijd
Verzameltijd
Plaats
Rijders
Details
za 23-mrt. 11:00
DSV JO15-1JM
ST VIOS'38/Toxandria JO15-1JM
09:45
LEDEACKER
leider Marcel en Lars
za 23-mrt. 13:00
Boekel Sport JO15-2
ST VIOS'38/Toxandria JO15-2JM
11:45
BOEKEL
leider Henk en Sam
za 23-mrt. 14:30
SES JO19-1
ST VIOS'38/Toxandria JO19-1
13:15
LANGENBOOM
Jens, Melvin, Lukas, Cas en Tom
za 23-mrt. 15:00
SJO SVHV JO17-4JM
ST VIOS '38/Toxandria JO17-1
14:00
GENNEP
leider Anita, Dave, Harmen en Nathan
wo 27-mrt. 19:30
ST VIOS '38/Toxandria JO17-1
Merselo JO17-1
18:45
BEUGEN
za 06-apr. 10:30
JVC Cuijk JO15-4
ST VIOS'38/Toxandria JO15-2JM
09:30
KATWIJK NB
leider Marc en Tommy
za 06-apr. 12:30
JVC Cuijk JO15-2
ST VIOS'38/Toxandria JO15-1JM
11:15
KATWIJK NB
leider Marcel en Frej
za 06-apr. 14:30
SJO HBDZ'23 JO19-1JM
ST VIOS'38/Toxandria JO19-1
13:15
HAPS
Thijmen, stije, Jesse, Randy en Jop
za 06-apr. 15:00
NWC JO17-5
ST VIOS '38/Toxandria JO17-1
13:30
ASTEN
leider Anita, Vic, Sil en Luuk
za 13-apr. 13:00
ST VIOS'38/Toxandria JO15-2JM
Festilent JO15-2
12:15
RIJKEVOORT
za 13-apr. 13:00
ST VIOS'38/Toxandria JO15-1JM
SV Venray JO15-3
12:00
BEUGEN
za 13-apr. 14:30
ST VIOS '38/Toxandria JO17-1
ST Volharding/Sambeek JO17-3
13:45
BEUGEN
za 13-apr. 15:00
ST VIOS'38/Toxandria JO19-1
Olympia'18 JO19-1
14:00
RIJKEVOORT
wo 17-apr. 19:00
ST Sparta '18/Kronenberg JO17-3
ST VIOS '38/Toxandria JO17-1
17:45
SEVENUM
za 20-apr. 13:15
Juliana Mill JO15-1JM
ST VIOS'38/Toxandria JO15-1JM
12:00
MILL
leiders Sandra en Marcel
za 20-apr. 14:45
Olympia'18 JO15-1
ST VIOS'38/Toxandria JO15-2JM
13:45
BOXMEER
per fiets
za 20-apr. 15:00
ZSV JO17-2
ST VIOS '38/Toxandria JO17-1
13:30
DEURNE
leider Anita, Toon, Nathan en Dave
za 20-apr. 15:00
Ysselsteyn JO19-1
ST VIOS'38/Toxandria JO19-1
13:30
YSSELSTEYN LB
Sem, Daan, Auke, Sil en Maik
do 25-apr. 20:00
ST VIOS'38/Toxandria JO19-1
ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-1
19:00
RIJKEVOORT
za 11-mei. 13:15
SV United JO17-3
ST VIOS '38/Toxandria JO17-1
12:00
WANSSUM
leider Anita, Stef, Milan en Sem
za 11-mei. 13:15
ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO15-2
ST VIOS'38/Toxandria JO15-2JM
12:00
WANSSUM
leider Henk en Stephan
za 11-mei. 15:00
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO19-1
ST VIOS'38/Toxandria JO19-1
13:45
OVERLOON
za 18-mei. 13:00
ST VIOS'38/Toxandria JO15-2JM
SIOL JO15-1
12:15
RIJKEVOORT
za 18-mei. 13:00
ST VIOS'38/Toxandria JO15-1JM
EGS'20 JO15-1JM
12:00
BEUGEN
za 18-mei. 14:30
ST VIOS '38/Toxandria JO17-1
ST S.V. Oostrum/Leunen/SVOC'01 JO17-2
13:45
BEUGEN
za 18-mei. 15:00
ST VIOS'38/Toxandria JO19-1
ST Constantia/Menos JO19-1
14:00
RIJKEVOORT